Altın Portakal Nihal Yalçın Ve Tamer Karadağlı Olayı

Nihal Yalçın konuşması esnasında Tamer Karadağlı'dan Tavır Dolu Dakikalar

0 109

58. Altın Portakal ödül töreninde “en iyi kadın oyuncu” ödülünü alan Nihal Yalçın kürsüde gerçekleştirdiği ödül konuşmasında Ülkenin durumundan tutunda gündelik hayata dair konuşmaları sırasında Altın portakal ödül programı sunuculuğunu yapan Tamer Karadağlının mimik ve hareketleri gündem oldu.

Nihal Yalçın sahneye konuşmasını gerçekleştirirken garip olaylara imza attı. Yani ödül töreninde ödülünü alırsın, teşekkür edersin ebene dedene yoluna gidersin. Siyaset yapacaksan gider siyasetini siyaset arenasında yaparsın.

58.si düzenlenen Altın Portakal Film Festivalinde seni “en iyi kadın oyuncu” seçmişler. Kürsüye çık halka miting gösterisi yap diye size ödül vermediler Nihal hanımefendi…

Siyasetçi siyasetini, sanatçı sanatını yapsın arkadaş.

Tamer Karadağlının ise neden böyle bir tepki verdiğini ve ödülünü Nihal Yalçının konuşmasını bölerek uzatmasını da ben anlayamadım ama olur ya ödülünü eline al havaya kaldır öyle konuş diyerek te vermiş olabilir. Siyasi mesajlarından sıkılmışta olabilir. Yani benim gözümde burada kimse kahraman değil.

Herkes bir şekilde bir çeşit gündem olmayı başardı.

Nihal Yalçın‘ın kalkıp Twitter’da “Bu gece benim gecem Tamer Karadağlının bu gecemi karalamasına gölgelemesine izin vermeyin”

Nihal Yalçın‘ın bu paylaşımı aslında şunu gösteriyor. Gerçekten bir şeyler olmuş. (o:

Herkes gündem oldu ününe ün kattı. Magazincilere malzeme çıktı. Liste böyle uzar gider arkadaşlar.

Sahi demem o ki  altın portakalda ne oldu öyle ya (o:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.