Karabük Üniversitesi HPV HIV AIDS Virüsü Sansasyonel Olay

Karabük HPV Aids Hiv Paniği

0 23

Karabük Üniversitesi HPV HIV AIDS Virüsü Sansasyonel Olay

Karabük Üniversitesi HPV HIV AIDS Virüsü Sansasyonel Olay, arkadaşlar ortalık yıkılıyor. 10bin ya da 15bin Afrikalı öğrencinin okuduğu Karabük Üniversitesi son patlak veren olaylar sonrası yerli milli kız öğrencilerimizin hastanelere koştuğu ve ailelerinin öğrenmemesi için gizliden muayene olup, tedavilerine başlandığı bilgileri geliyor. Bu HPV HIV ve AIDS gibi hastalıklara umarım kimse kurban gitmez, tek tesellimiz bu…

Sosyal medya ise işin geyiğine girmiş bulunmaktalar. Afrikalı siyahi yada bilindiği üzere zenci gençler, türk kızları ile anladığımız kadarı ile işi pişiriyorlar. Hani şöyle bir iddiada var, Zenci öğrenciler pek ilgili değilken kızlar , zencilere teklif ediyor vesaire diye… Neyse işler öyle karmaşık bir hal almış ki, çoğu genç genital bölgesinde ve vücudundaçıkan yaralar ile hastanenin yolunu tutmuşa benziyor. Özellikle HPV teşhisi konan öğrenciler, Karabuk Üniversite öğrencilerinin itiraf sayfası kurarak sosyal medyadan itiraflarına göre bu yorumlarda bulunabiliyoruz.

Yine sosyal medyada, Karabük iline Karabüllük ve Karaçük gibi yakıştırmalarda yapılmakta. Hatta bazı yorumdaşlar, yakında bu olayın dizisi çekilir ve adı da Zenci Taneleri olur. 😀 Gülüyorum ama içim kan ağlıyor.

Kimisi de bizim çocuklar m*stürbasyon yaparken elin Afrikalısı gelmiş malı götürüyor, yazık değil mi? gibilerinden yorumlar yapılıyor. İnsan üzülüyor. Özellikle kızlar şimdi kaptınız en iyi ihtimalle HPV virüsü ki, rahim ağzı kanserine kadar insanı sürükleyen lanet bir vürüsmüş. Girdiği vücudu ise tamamen terk etmiyormuş, sürekli takipçisi olacaksınız, düzenli kontroller ile yaşamanıza devam edeceksiniz. Geçmiş olsun diyelim. Ülkemizin böyle bir gündeme sürüklenmesi ise biraz garip oldu.

Arkadaşlar kendinize mukayyet olun, bu gün Afrikalılar’dan HPV kapan yarın AİDS olur. Aklınızın bir kenarına bunu yazın.

karabuk-itiraf itiraf-2

Karabük İl Sağlık Müdürlüğü resmi bir açıklama yaparak olan bitenleri yalanladı. Ya da gerçekten böyle birşey olmadı. Gerçekleri yalnızca orada bulunanlar biliyor.

karabuk-universitesi-resmi-aciklama

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.