Çalışanlarına Tam 29 Maaş Bayram ikramiyesi

Çalışanlarına Tam 29 Maaş Bayram ikramiyesi

0 4

Çalışanlarına Tam 29 Maaş Bayram ikramiyesi

Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, Çalışanlarına Tam 29 Maaş Bayram ikramiyesi verdi. Geçtiğimiz yıl 25 maaş ikramiye veren Yüce Otomotiv, bu yıl çıtayı biraz daha yükselterek herkesi şaşkına çevirdi.

Skoda Otomotiv Türkiye ayağını oluşturan Yüce Otomotiv belki de ilk defa bir Türk firmasının pozitif anlamda haber olmasını sağladı.

Yaygara.net ailesi olarak çalışanlarına bu denli kıymet veren Yüce Otomotiv’in bu yaptığına kayıtsız kalamadık, kendilerine çalışanları adına teşekkür ediyoruz. Öyle böyle pozitif bir haber değil ciddi ciddi nirvanaya ulaşan bir haber.

Ülkemizde genelde vergi kaçıran şirketler, naylon faturalar, kara para aklamalar, çek senet, tefecilik, kaçakcılık gibi negatif haberler ile yer alan şirketlere Yüce Otomotiv umarım bir örnek teşkil eder.

ahmet-yuce-yuce-otomotiv-1

Yüce Otomotiv umarım eğer bu haberler gerçek ise varlığını sonsuza kadar sürdürürsünüz. Sizlere temennimiz bu yönde. Vergi kaçırıp yasa dışı pis işlere bulaşanları da Allah’a havale ediyoruz. Günümz Türkiye’sinde ne kadar çok yasa dışı işlere büyük şirketler girerse o kadar kollanıyorlar. Bu kadar pisliğin iğçerisinde umarım varlığını Yüce Otomotiv devam ettirir.

Ne diyelim darısı bizlerin başına…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.