Xiaomi S10T Robot Süpürge inceleme

Xiaomi S10T Robot Süpürge inceleme

0 22

Xiaomi S10T Robot Süpürge inceleme ile karşınızdayım. Öncelikle ben bu süpürgeyi aldım deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Özelliklerini az çok biliyorsunuz, araştırdınız ve hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak istiyorum diye aranırken bu yazıya denk geldiniz. Öyleyse geriye yaslanın ve okumaya başlayın bu yazı tam sizin için arkadaşlar.

Xiaomi S10T robot süpürge modelinin bir boşaltma istasyonu yok, sonradan da alamazsınız. Bunu bilerek hareket edin. Ama bu süpürge 8000pa emiş gücü ile açık ara lider konumda, hatta en yakın rakipleri dahi 6000pa emiş gücünde,  o yüzden Xiaomi s10T modeli açık ara lider konumda…

xiaomi-s10t-robot-supurge-1

Xiaomi S10T modeli 2023 yılında çıkmış bir modeldir. Satıcılar sizleri farklı modellere yönlendirebilirler yok bu eski model filan, üretimi yok gibilerinden aldanmayın kanmayın. O satıcının elinde ya stok yok ya da başka bir üründen prim alıyor. Onu satmaya çalışıyor. Kısacası uyanık olun.

Xiaomi S10T robot süpürge lazer haritalandırma yapıyor. Öyle hızlı haritalama yapıyor ki şaşıracaksınız. Yaptığı haritalamayı siz kafanıza göre odaları ayırma ya da birleştirme yapabilirsiniz. Atıyorum salon ile antreyi bir oda gibi görmüş diyelim siz bunu harita üzerinde düzelterek antreyi antre salonu salon şeklinde düzeltebilirsiniz. Bu ne işe yarar sadece salonu süpür derseniz antreniz de boşu boşuna süpürmek için uğraşmaz.

Bu arada haritalandırma işleminde birde şu var. Haritalandırma yapıldıktan sonra harita üzerinden bir yasaklı bölge çizerek oraya robot süpürgenizi sokmayabilirsiniz.

2cm gibi engelleri kolaylıkla aşacaktır. Üstelik yüksekliği az olan alanlara tatlı bir dokunuş yaparak makineniz geri dönecektir. Öyle pat küt diye dalmayacaktır. Ha bu arada makine inanılmaz sessiz çalışıyor. Akşamları dahi makineyi etrafa salabilirsiniz. Evinizi sessizce temizleyecektir.

Uygulama üzerinden uzaktan kumanda olayı da mevcut. Ben kullanmaya ihtiyaç duymadım. Yine makineniz çalışırken anlık olarak konumunu takip edebilirsiniz. Yine iştesiniz uygulamayı açtınız salonu seçtiniz haritadan süpür dediniz. Salonu süpürmeye başlayacaktır. Salondan sonra mutfak dediniz önce salonu sonra mutfağı süpürecektir. Yani önce ne seçili ise orayı gidip süpürecektir. Sonra diğer seçtiğiniz yerleri sırası ile süpürecektir. Kontrol tamamen sizlerde.

Burada düşünüyorum, atladığım bir şey var mı diye 🙂 , evet süpürme, paspas, hem süpürme hem paspas aynı anda yapabiliyor. Paspas olayını denemedim. 😀 Ancak titreşimli bir paspas yaptığını biliyorum.

Öyle işte Xiaomi robot süpürge konusunda kendini aştı, sürekli kendini geliştirdi hatrı sayılır bir pazar yeri elde etti. Markasını konumlandırdı bu açıdan da yedek parça garanti konularında da artı bir puan verebiliriz.

Neyse diyeceklerim bu kadar makine gayet güzel.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.