Bağcılar’da Sapkın Su Bayii

Bağcılar'da Sapkın Su Bayii

0 8

İstanbul Bağcılar’da Sapkın Su Bayii, İstanbul Bağcılar ilçesinde Metin Şenay isimli müptezel yıllarca etrafındaki çocukları taciz, tecavüz ederek işini yapmaya devam etmiş. Halk Tv’nin haberine göre sucu şerefsiz Metin Şenay çocukları ölümle tehdit ederek susturmuş.

Hatta ulaşılan bir çocuk sucu şerefsiz Metin Şenay’ı haberlerde görünce korkmuş ailesi kendisine soru sorunca cevap dahi verememiş. Bu müptezel şerefsiz sucu Metin Şenay 60 yaşında. Üstelik ses izoleli istismar odası dahi yaptırmış. 10 yılı aşkın bir çocuğa sürekli tecav*z etmiş. Çocuk en sonunda felç kalmış. Ulan yazarken bile sinirleniyorum. Toplamda 4 çocuğa ulaşılmış.

En son istismar olayında 12 yaşındaki bir çocuk eve gelmiyor. Ailesi Polise haber veriyor. Polis araştırınca bu müptezel şerefsiz Metin’in aracına binerken görülüyor. Çocuk bulunuyor tabi sonrasında neler olup bittiğide 10 yıl geçmişe kadar gidiyor. Herşey açığa çıkıyor.

Neyse bu şerefsiz sucu Metin Şenay, çocukların görüntülerinide kayda alarak bilgisayarına kaydetmiş. Gerekli incelemelerin ardından videodaki çocuklardan birine ulaşılmış ifadesi alınmış. Çocuk herşeyi anlatmış. Ne anlattığını yazmama gerek yok, bu itin yaptığı şerefsizlikleri anlatmış.

Hakkında 100 yıl ile yargılanmak üzere dava açılmış. Şerefsiz Metin Şenay içerde sana güzel bir film çekerler. Yani sana avukat filan atayacaklar. Umarım seni kimse savunmaz. Karakter yoksunu aciz herif. Çocuk lan onlar çocuk. Haysiyetsiz onursuz adam. Bu kadar mı sapıklaştın sucu Metin Şenay.

Bazı insanlar vardır. Ölürler sende ölürsün cehenneme gidersin. Bu müptezeli görürsün, cehennemde tekrar öldürmek istersin. Bu şahıs tam da böyle biri.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.