Koronavirüsten En Çok Etkilenen Diş Macunu Ve Diş Fırçası Oldu.

Maskelerin Halen Daha Yüzde Olması O mükemmel Beyazlığı Örttü

0 204

Yapılan araştırmalar, insanların artık daha kara gülmeye başladığını ortaya koydu. Koronavirüsten bir türlü kurtulamayan insanoğlu maskeye mahkum yaşamına devam ediyor. Hal böyle olunca da o beyaz gülüşler maskenin ardına saklandığı için insanlar ağız ve diş sağlığına pek önem vermemeye başladı.

Diş Macunu ve Diş Fırçası üreticileri artık beyaz diş reklamlarının eskisi gibi etkisini göstermediğinden muzdarip bir şekilde virüsün artık son bulmasını istiyor.

Maskenin altına gizlenmiş beyaz dişlerin tekrar görünmesini isteyen diş macunu ve fırça üreticiler birliği, aydınlatma avize birliği ile iş birliğine giderek bir takım beyaz led ışıklar ile gülüşlerin daha belirginleştirilmesi için çalışmalara başladı.

Maskelerin artık beyaz gülüşleri saklamayacağını iddia eden aydınlatma ve avize birliği yetkilileri “çalışmalarımıza hız verdik yakın bir zamanda dişlerde beyaz led ışıklar göreceksiniz.” diyerek kamuoyunu bilgilendirdi.

Vatandaşlar ise “pilide duracell olsun on kat dayanıklı olur.” diyerek kendilerini espri yapmaktan alamadılar.

Bunu duyan aydınlatma ve avize birliği yeni bir açıklama yaparak tamamen çiğneme odaklı kendi kendini şarj edebilen bir sistem üzerine çalıştıklarını belirterek yeni bir infial yaratan açıklamada bulundular.

Hep beraber izleyip göreceğiz bakalım neler olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.