Londra’da Pantolonsuz Metro Günü Kutlaması

Londra'da Pantolonsuz Metro Günü Kutlaması

0 24

Londra’da Pantolonsuz Metro Günü Kutlaması

Lonrada her yıl düzenli olarak kutlanan Lonra pantolonsuz metro günü kutlaması yine enteresan görüntülere sahne oldu. İsmini bilmediğimiz bizi pek ilgilendirmeyen falanca kuruluşun organize ettiği pantolonsuz metro günü, gerektiği şekilde pantolonsuz olarak kutlandı.

Üstelik etek giyenlerinde pantolonsuz metra gününe iç çamaşırları ile gelmeleri acayip şekilde yadırgandı. Kimisi de altlı üstlü soyunuk şekilde metroda pantolonsuz gününe büyük katkı sağladı.

İngiltere başbakanı Rishi Sunak’ın ise pantolonsuz metro gününü evinde kutladığı gelen bilgiler arasında, İngiltere nüfusunda böyle etkinliklerin giderek yayılacağı ve nüfus patlaması yaşanacağı öngürülüyor.

Umarım ülkemize böyle etkinlikler gelmez, yoksa 85 milyonluk nüfus iki yılda Çin ile yarışır hale gelir, gerçi bir o kadar insanıda telef ederler.

Peki nasıl telef oluruz. Hemen örneklendirelim, “neden kız arkadaşımın bacağına baktın” ölüm sebebi. 😀 Ha kimse de demez “senin kız arkadaşın neden böyle giyindi” diye. O yüzden kendinize dikkat ediniz. Uyarması bizden arkadaşlar. Ya da çok kutlamak istiyorsan Londra’ya git.

Sizi görsellerle başbaşa bırakıyorum. (o:

londra-pantolonsuz-gunu-2 londra-pantolonsuz-gunu-1 londra-pantolonsuz-gunu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.