Mete YARAR VS Deniz ZEYREK DÜNYA KORONA ÜNVAN MAÇI

Mete YARAR VS Deniz ZEYREK

0 455

Merhaba değerli arkadaşlar. 21. Yüzyılın Dövüş tarihine geçecek maçı henüz kesin tarihi belli olmasa da HABERTÜRK ekranlarındaki programda Kabak ve Fare şeklinde sataşmalar sonucu ortalık alevlenmişti.

Kırmızı köşede olacak olan sporcu eski özel harekatçı Mete Yarar kabak demesi ile alevlenen tartışmada Deniz Zeyrek’in Fare demesi ortamı iyice germiş.

Mavi köşede Deniz ZEYREK kendisi vücutcu olarak aktif spor hayatını sürdürüyor.

Olaya Ninja Kaplumbağaların karıştığı tartışmada Splinter Ustada dahil olunca ortam gerilmenin ilerisine geçti. Shredder’ın telefondan katıldığı programda olayların önü bir türlü alınamadı. Kısa süreli reklama giren April O’Neil ise her ne kadar katılımcılara “durun gitmeyin ne yapıyorsunuz lütfen” dese de kimse April’ı dinlemedi.

April bir köşede ağlıyordu. April’ı izleyen yufka yürekli ekran başındaki Hatice teyzede daha fazla dayanamamış gözyaşı musluğunu açmıştı.

Korana ile alakalı olan programda ortamın birden gerilerek bu hale gelmesi iki sporcunun birbirine yükselmesi olayın ciddiyetini anlamamıza yetiyor. Maçın kimin kazanacağı konusunda halkımız ikiye bölünmüş olsa da seyir zevki güzel bir müsabaka bizleri bekliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.