Selin Ciğerci Babası İle Dans Etti

Selin Ciğerci Babası İle Dans Etti

0 10

Selin Ciğerci Babası İle Dans Etti

Gayet mutlu görünen aileyi tebrik ediyorum. Bu haberi paylaşmamızdaki amaç insanların hayatlarına, yaşamlarına, tercihlerine saygı göstermemiz gerektiğidir.

Kimisi bu videoyu görünce dalga geçip alay edeceklerdir ki belki bi de bir çoğunuz siteye girince iyi gırgır geçmiştir diyeceksiniz. 🙂 Ancak öyle bir şey söylemiyorum. Saygı duyuyorum.

Selin Ciğerci ve babası gayet mutlu bir şekilde dans ederek, kendi dünyalarında ne kadar birbirlerine bağlı olduklarını, aile yapılarının bozulmadığını dış dünyaya göstermiş oldular. Zira kamera karşısına geçip akşama kadar konuşsalar şu izlediğiniz görüntüde ki mutluluğu kelimelere dökemezlerdi.

Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez. Üstelik biz yargı makamı değiliz. Gün gelecek hepimizi yargılayacak olana kavuşacağız.

Arkadaşlar size bir tavsiyem daha olacak. Allah’ın biz kullarına soracak olduğu soruları, bizler bir başkasına sormayalım. Büyük laflar etmeyelim. Kimseyi kınamayalım. Sonra ben böyle bir hata ettim dilimi eşek arısı soksaydı da konuşmasaydım. Bunlar başıma gelmezdi, diyerek dert yanmayalım.

Ayık olun. 🙂 Akıllı olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.