Dünyanın En Güzel Kadını Kim?

Dünyanın En Güzel Kadını Kim?

0 33

Dünyanın En Güzel Kadını Kim?

Dünyaca ünlü estetik cerrahı Dr. Julian De Silva, altın oranı kullanarak yaptığı matematiksel hesaplamalar neticesinde Bella Hadid’i dünyanın en güzel kadını olarak açıkladı.Dünyaca ünlü estetik cerrahı Dr. Julian De Silva, altın oranı kullanarak yaptığı matematiksel hesaplamalar neticesinde Bella Hadid’i dünyanın en güzel kadını olarak açıkladı.

Matematiksel hesaplamalar ile altın orana en çok uyan kişinin Bella Hadid olduğunu açıklayan Dr. Julian De Silva, bu hesaplamalar gösteriyor ki Bella Hadid altın oranı karşılayan tek kadın diyor.

Türkiye’den bir kaç bilim adamı ise yaptığı çalışmalar da “etine dolgun ama kilolu olmayacak” tezine göre yaptığı çalışmalar da henüz bir sonuç elde edemedi.

Hükümetin yaptığı baskılar neticesin de ise bilim insanları ortak bir açıklama yaparak; ” – Hükümetin bize baskısı sonucu bir sonuç elde edemedik. Bu baskılar yüzünden ülkemizi terkediyoruz.” diyerek herkesi şaşkına çeviren bir açıklama yaptı.

Hükümet ise konu hakkında sessizliğini koruyor malumunuz önümüz seçim kimse oy kaybetsin istemez. Seçimden sonra interpol araması çıkacağı kesin. 😀

Bu arada bana göre de Gigi Hadid daha güzel.  😀 Kör herifler… Altın oranmış… 😀

bella-hadid bella-hadid bella-hadid bella-hadid

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.