Bolu’da Ruhsatsız Erotik Shop Kapatıldı

Bolu'da Ruhsatsız Erotik Shop Kapatıldı

0 141

Bolu’da ruhsatsız olarak sabah saatlerinde faaliyete başlayan erotik shop kapatıldı. İki öğrencinin ortaklaşa açtığı erotik shop halkın tepkisini çekmiş ve vatandaşlar belediyeye şikayette bulunmuşlar.

İki girişimci öğrenci ise ruhsat başvurusunda bulunmuş ama belediyeden onay alamamış olmalarına rağmen erotik shopu açmışlar.

İki öğrencinin neden böyle bir hizmette bulunmak istediği ise gelen açıklamalarda yer almıyor. Böyle amme hizmeti için mi uğraştılar yoksa çağdaş medeniyet seviyesini Bolu olarak zorlamak için mi? doğrusu bizde bilemedik. Halk arasına karışıp piyasayı analiz mi ettiler buraya böyle bir erotik shop açalım insanlara sizce faydalı olur mu? şeklinde sordukları sorulara olumlu bir yanıt mı? aldılar. Aslında bunların hepsi araştırılsa iyi olur. Belki de bir cahil cesareti ile kendilerini öne attılar. Ya da bir provokasyon muydu?

ruhsatsiz-erotik-shop-bolu-yu-karistirdi-2

O kadar çok soru çıkıyor ki, cevabı aranacak, ben işin içinden çıkamadım. Kısa süreli erotik shop hizmetinde hasılat nasıldı acaba. Kardeşim bize bu işin sırrını öğret diyenler bu çocukların kapısını aşındıracağa benziyor. Millet işsiz nereye nasıl saldıracağını da artık pek takmıyor.

Ama girişimci iki öğrenci kardeşimizi tebrik ediyorum. Her ben babayiğidim diyen bu ülkede böyle bir şeye kolay kolay cesaret edemez.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.