Çağlar Ertuğrul’dan, Geri Zekalıca İdeolojik Bir hareket.

Çağlar Ertuğrul’dan, Geri Zekalıca İdeolojik Bir hareket.

0 89

47’ncisi düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri, şaşalı bir törenle sahiplerini buldu. Gecede En İyi Erkek Oyuncu ödülü, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisindeki performansıyla Çağlar Ertuğrul’a gitti.

Keşke gitmeseydi, hangi ideolojiye hizmet ettiğini de görmüş olduk. Hem milli bir dizide oyna Hem de farklı ideolojileri savun.

TAMER KARADAĞLI GÖNDERMESİ

Ödülü almasının ardından konuşması yapan Çağlar Ertuğrul, Altın Portakal’daki Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında yaşanan olaya da atıfta bulundu.

ARKASINI KONTROL ETTİ

Konuşması esnasında bir anda dönerek, arkasını kontrol eden Ertuğrul, herkesi şaşırttı “Birisi arkamda mimik yapıyor sandım” ifadelerini kullandı. O sırada sunucu Cem Davran ise “Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor” yorumunda bulundu.

NE OLMUŞTU?

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni’nde oyuncular Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında geçen diyalog gündem olmuştu. Yalçın’ın konuşması sırasında Tamer Karadağlı, saatine bakarak ve çeşitli mimikler göstererek sıkıldığını belli eden tavır sergilemiş, bir süre sonra ise konuşması devam eden Yalçın’a ödülünü uzatmıştı. Bunun üzerine Yalçın ise “Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?” ifadelerini kullanmıştı.

İdeolojik Olarak kimin neyi savunduğunu hepimiz biliyoruz. Sen Teşkilat dizisinde oyna kalk sahneye çık alakası olmayan saçma sapan bir hareket yap. Tamer Karadağlı’nın sen tırnağı olabilir misin? Sen hangi ideoloji içerisinde olduğunu bilmeden bu ülkenin ekmeğini yemeye devam eden bir garip yaratıksın. İnsan müsveddelerini her zaman eleştirmeye devam edeceğim.

Yani birinin gerçek yüzünü göstermesi için illa eline bir şey mi? vermek gerekiyor. Anlamıyorum. Tamer Karadağlı başlı başına bir ülke sevdalısı. O hareketleri niye yaptığı ise apaçık ortada.

Acilen teşkilat dizisinden bu adam def edilmeli. Zira ben artık izlemeyi kesiyorum. Böyle zihniyeti bozuk insanların bu ülkenin ekmeğini yememesi lazım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.