Fox Tv Ana Haber Sunucusu SELÇUK TEPELİ Canlı Yayında Bardak Fırlattı

Fox Tv Ana Haber Sunucusu SELÇUK TEPELİ Canlı Yayında Bardak Fırlattı

0 272

Fox tv ana haber sunucusu Selçuk Tepeli canlı yayında aniden sinirlenerek bardak fırlattı.

Belki de çaya gelen zamlardan sonra, sadece su içebildiğini göstermek için bardağı fırlatmıştır. Bir çay keyfi vardı onu dahi elinden aldınız. Adam her türlü tepkisinde haklı arkadaş… 🙂

Fox tv ana haber sunucusu Selçuk Tepeli uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir olaya imza attı. Çiftçiler ile ilgili haber önüne geldiğinde bir iki kelime ederek, aniden sinirlenen Selçuk Tepeli başka habere geçilmesini istedi. Neye uğradığını şaşıran kamera arkası ekip donup kaldı. Kamera kadrajından çıkıp yayını terk eden Selçuk Tepeli kadrajdan tam çıkacakken, masa duran bardağa elinin tersi ile vurdu. Etrafa saçılan su birikintisinden kamerada nasibini aldı.

Bu tepkinin kesinlikle haklı olduğunu düşünüyorum. Zaten böylesine tepkiler veremeyen insanlar hele hele her şeyi güllük gülistanlık gören zihniyeti de çözebilme erdemine henüz erişebilmiş değilim. İnsanlar artık bildiğin aç geziyor. Çoğu insan öğün atlayarak beslenmeye başladı. Bir yerde ortamda bırakın yemek yemeyi, çay içeceği zaman dahi artık hesap kitap yapmaya başladılar. Ülkenin hali içler acısı dostlar. Bu tepki bu düzenin kurucularına bir isyandır.

Bu ortamda ne çiftçilik yapılır ne başka bir şey. Ülke artık bitti. Yakında bütün gıdayı bu hükümetin adamları ithal ederek ceplerini doldurmaya devam edecekler. Çiftçilik artık pahalı bir meslek gurubuna girmeye başladı. Gübresinden tutunda ilacına kadar hemen hemen hepsi %500 zamlandı. Çiftçinin ürettiği ürünün bir değeri yok arkadaşlar. Tarladan gelip alanlar 1 liraya aldığı mahsulü halde 15 liraya satıyor. Sizlerde hayat pahalılığından şikayet ediyorsunuz. Bu kısır döngüde mağdur olan çiftçiler ve tüketicilerdir. Aradaki komisyoncular ise ceplerini dolduranlardır. Böyle olunca da sen git çiftçilik yap bakalım görelim boyunun ölçüsünü.

Bu bayağı düzenin bir an önce yıkılması gerekmektedir. Devletin kendi hallerinin olması gerekmektedir. Salla başını al maaşını dönemi memuriyette alışılagelmiş bir durum olduğu için, kimse cesaret edip böyle adımlar atamamaktadır. Çünkü herkes devlet kademesinde rahatlığa alışmıştır.

Değerli asgari ücretli kardeşlerim vaziyet durum bundan ibarettir. Lütfen şu sandığa giderken yüz milyarlarca kez düşünün öyle oyunuzu atın. Bundan iyisi yok diyerek kendinizi ve geleceğinizi yakmamanız dileğiyle, sağlıcakla kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.