Hülya Avşar Bikinisi İle Dans ve Yeni Albüm Tanıtımı Yaptı.

Hülya Avşar Bikini ile Duydun mu? Albüm tanıtımı

0 365

Hülya Avşar denilince akıllara çok şey geliyor. Mesela benim aklımda insan olarak iyi biri gibi geliyor. Yakından tanımadığımız için bu kadar şey aklıma geliyor. Sizin aklınıza da çok şeyler geliyor olabilir. Zira Hülya ile doğduk büyüdük yetiştik. İlginç bir şey aslında sadece ekranlardan tanıdığın birini çocukluktan yaşlılığına halen daha görmeye devam ediyorsunuz. Oooo çok özür diliyorum. Hülya Avşar yaşlı filan değil. Hülya için yaş sadece bir rakamdan ibaret.

Hani şimdi siz çıkıp diyeceksiniz “Abi Hülya Avşar’a mı yürüyorsun.” hayır canım ne alakası var. Kendisi ablamız olur diyeceğim olmayacak. Ünlüler aleminde yaş farkı yok biliyorsunuz. Kendimi şimdiden ateşe atarak sıramı kimseye vermeye niyetim yok. Hiç belli olmaz bir gün bir bakmışsınız Hülya ile ben kahve filan içiyoruz. 😀

Yine olayı geyiğe vurduk. Konumuza dönecek olursak Hülya hanım çok iyi duruyor. Dip diri maşallah. Taş gibi sağlamım mesajını da kendisinden izleyeceğiniz videolar ile de almış olduk. Kadın kitap gibi arkadaş yıl aldıkça daha da güzelleşiyor. Yani Hülya Avşar yaşlanır mı yaşlanmaz mı diye bir iddia ortamı oluşturulsa evini arabanı sat Hülya’ya parayı korkmadan koy. Kadında ne selülit ne göbek ne bir kırışıklık ben iyice bir inceledim de yok yani kusur yok. Maşallah diyor ve kendisi hem bikinisi ile dans ederken hem de yeni albümlerinden kesitler sunuyor. Başarılar diliyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.