Hamilelik onu engellemedi! Ünlü model Emily Ratajkowski ipli mayosuyla sere serpe poz verdi

Hamilelik onu engellemedi!

0 87

Dünyaca ünlü model Emily Ratajkowski, hamileliğinin giderek ilerlemesine ve karnının büyümesine karşın, ne çekimlerden geri kaldı ne de tatilinden. Ratajkowski, evvelki gün de New York‘ta çıktığı tekne cinsinde çekilen bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.

BİR MİLYONDAN FAZLA BEĞENİ ALDI

Ünlü yıldızın bantlı mayosu takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı. Bu, Emily Ratajkowski için yalnızca bir paylaşım değildi.

Model ve oyuncu, bu pozuyla dizaynını kendisinin yaptığı koleksiyonun en etkili kesimlerinden birini de tanıttı böylelikle.

Oyuncu ve üretimci Sebastian Bear McClard ile evlenen Ratajkowski, hamileliğini de Vogue mecmuasına verdiği pozlar ve kaleme aldığı bir makale ile duyurmuştu.

Emily Ratajkowski makalesinde bebeğinin kim olacağını ve kendilerinin nasıl birer ebeveyn olacaklarını merak ettiğini de belirtti.

Emily Ratajkowski hamilelik haberini arkadaşlarına verdiklerinde, herkesin kendilerini tebrik ettiğini belirti. Bebeğinin cinsiyetine ait olarak da tartışma yaratacak görüşler de belirtti.

Çocuğunu cinsiyetlerin ön plana çıkmadığı bir etrafta büyütmek istediğini belirten Ratajkowski, herkesin bebeğin cinsiyetini de merak ettiğini ve bu bahiste hangisini istediklerini sorduklarını da anlattı.

Ratajkowski “Çocuğumuzun cinsiyetini o 18 yaşına gelene kadar bilmek istemiyoruz” diye cevap verdiklerini ve herkesin buna kahkahalarla güldüğünü da belirtti.

Ratajkowski bebeğin cinsiyetinden çok onun ileride nasıl bir insan olacağını merak ettiklerini de ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.