İnternetten Ulusal Piyango bileti nasıl alınır?

0 75

Bir yılın daha sonuna geldik ve 2021’e veda etme vakti geldi. Günlük yaşantımızdan tutun girdiğimiz toplumsal medya platformlarına kadar her yerde yeni yıl coşkusu da başladı. Bu periyodun olmazsa olmazlarından biri de doğal ki Ulusal Piyango bileti.

Her yıl milyonlarca insan, hayallerinin de ötesinde varlıklı olma umudu ile Ulusal piyango bileti alıyor. Lakin günlük kaosta yeni bir bilet almak unutulabiliyor. Pekala son dakika bilet almak mümkün mü? İnternetten Ulusal Piyango bileti nasıl alınır? İşte ayrıntılar…

İnternetten Ulusal Piyango bileti almak

İnternetten tam, yarım, çeyrek Ulusal Piyango bileti almak aslında epey kolay. Birinci olarak yapmanız gereken şey www.millipiyangoonline.com adresine giriş yapmak. Burada sağ üst kısımda bulunan yerden giriş yap ya da üye ol seçeneklerinden sizi uygun olana tıklayarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Fakat belirtmekte fayda var ki yalnızca 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşları Ulusal Piyango Online üyesi olabilir.

Çabucak akabinde ise anasayfada alt kısımda bulunan “Çekiliş Oyunları” kısmından Ulusal Piyango seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza çıkan sayfada tam, yarım ve çeyrek olmak üzere iç bilet sütunu çıkacak. Bunlardan size uygun olandan bir Ulusal Piyango bileti seçerek, aşağıda bulunan satın al kısmına basabilirsiniz.

Böylece Ulusal Piyango bileti alma süreciniz tamamlanacak. Yılbaşı çekilişinin sonuçları ise 31 Aralık 2021 gecesi çekilişten çabucak sonra tekrar tıpkı internet sitesinde yayınlanacak.

Pekala siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Ulusal Piyango ikramiyesi size çıksa birinci alacağınız eser ne olurdu? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.