Kanye West’in Eşin Bianca Censori Acayip Dekoltesi

Kanye West'in Eşin Bianca Censori Acayip Dekoltesi

0 42

Kanye West’in Eşin Bianca Censori Acayip Dekoltesi

Kanye West’in Eşin Bianca Censori Acayip Dekoltesi, öyle ki memintoların oval halkalı kısmı ve halkaların üzerindeki yanardağlar gizlenmiş, buz dağı olan kısmı ise görünür olarak bırakılmış. Kanye West sanki bir takım deneyler gerçekleştiriyor gibi duruyor… Yani daha fazla nasıl abartabilirimin mucidi bu arkadaş olsa gerek ki enteresan işlere imza atıyor.

 

 

Kanye West’in eşi Bianca Censori ise boynu kıldan ince ” kocam ne diyorsa en doğrusu odur” disturu ile hareket ediyor. Kocasının bir sözünü iki etmeyen Bianca Censori hanımefendiyi takdir etsek dahi herşeyin bir sınırı olduğunuda görmüş olduk. Çünkü meminto halkası ve halka içi yanardağları gizlemiş.

Kanye West’e adeta şöyle söylemiş, ” Daha fazlasına izin vermem oralarımı göstermem”… Ancak Bianca Censori böyle söylemiş olmasına rağmen çok aşık olacak ki yakın zamanda daha sağlam içerikler ile karşımıza çıkacağa benziyor. Tabi bunun ötesini bizim sitemizde bulamazsınız.

Biz yine de bu güzel çifte mutluluklar diliyoruz… Mutlulukları daim olsun. Hatta fakir fukara garip gurabayı da gözeterek bir takım paylaşımlar yaptıkları için ise kendilerini kutlarız. 🙂

Bütün detaylar videoda iyi seyirler…

bianca-censori-2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.