Kırmızı Ete Ağır Gelsin Diye Yapılan Hile

Kırmızı Ete Ağır Gelsin Diye Yapılan Hile

0 37

Kırmızı Ete Ağır Gelsin Diye Yapılan Hile

Kırmızı Ete Ağır Gelsin Diye Yapılan Hile, evet arkadaşlar güzel ülkemde neler oluyor neler. Bir kasabın ve muhabirin haberini sizinle paylaşıyorum, şimdi muhabir kim kasap kim buraları sorgulamadan esas konumuza gelelim.

Şimdi yahu bu ülkede kime güvenerek bir iş yapacağız, herkes kendi dalgasında para gelsin de nasıl gelirse gelsin mantığında işler yürüyor. Son bombayı da kırmızı ette patlatmışlar.

Güleceksiniz ama marinasyon diye bir olay var Avrupa’da bu işlemi eti marine etmek için kullanıyorlarmış. Bizim ülkemizde ete su enjekte etmek için kullanıyorlar. Ha Allah razı olsun taş, çivi, kum, kimyasal maddelerde enjekte edebilirlerdi ama daha o seviyelere gelememişler. Şimdilik su ile denemeler yapmaktalar. Su ile denediler tuttu bu iş taşa kadar gidecektir.

kirmizi-et

Gördüğünüz üzere bu işin mizahı olur arkadaşlar. Vicdan yok, insanlık yok, Allah’a inanıyorlarsa eğer ben bu adamlarla aynı Allah’a kesinlikle inanmıyorum. Allah ne diyor, herşeyi affederim ama kul hakkı ile gelme diyor. Ete su basarak sen ne yapıyorsun tüketiciyi aldatarak haksız kazanç sağlıyorsun.

Var ya olayın din ile de alakası yok. İnsanlığa sığmaz bu yapılan. Allah sizi ıslah etsin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.