Sipariş Ettiği Tablet Yerine Bakın Ne Göndermişler

Sipariş Ettiği Tablet Yerine Bakın Ne Göndermişler

0 10

Sipariş Ettiği Tablet Yerine Bakın Ne Göndermişler

Sipariş Ettiği Tablet Yerine Bakın Ne Göndermişler, Gaziosmanpaşa’da 23 yaşındaki Sibel hanım bedensel engelli bir kardeşimiz. İnternetten 20 bin TL’lik bir tablet siparişi veriyor.

Bir heyecan bir hevesle tabletinin gelmesini bekliyor, ürün kargolandı bildirimi geliyor tabi Sibel’in heyecanı daha da artıyor. Kendisine bildirilen takip kodu ile neredeyse her saat başı kargosunun durumunu kontrol ediyor. Çünkü heyecanlı bir an önce tableti gelmeli eline alıp oynamalı.

Tabi saatler, saatleri kovalarken kargonuz dağıtıma çıktı mesajı ya da bildirimi ile heyecanı katlanarak devam ediyor. O da ne kapı çalıyor, kurye Sibel’in kargosunu getirmiş, teslimat yapacak. Sibel hemen kapının önüne dikiliveriyor. Çok heyecanlı kurye geliyor paketini teslim ediyor. Sibel bir heves ve heyecanla alıyor paketini kucağına ve itina ile pür dikkat bir şekilde tabletinin ambalajını açıyor.

internetten-tablet-siparis-etti-tablet-yerine-tas-gönderdiler

Paketin içerisinde bir ne görsün, acayip bir taş var. Tablet filan yok. 20 bin tl’ye Sibel taş almış. Tabi bu gündem oluyor, Bütün Türkiye öğreniyor. Umarım bu dolandırıcılığı yapanları o taşın üstüne oturturlar. Karaktersizler. Gördünüz değil mi çok heyecanlı bir alışveriş maceramızı nasıl hüsrana uğratıyor alçaklar.

Kendinize dikkat edin sizleri seviyorum.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.