Mahir ÜNAL Çiftçinin İPHONE 6’sı var diyerek Köylüyü Ezeli Çok Olmadı

Mahir Ünal Çiftçinin İPHONE 6'sı Var.

0 231

Evet biraz da güncel olaylardan dem vuralım gerçi biraz geciktik bu konuda. Sonradan haberim oldu. Mahir Ünal beyefendi eklediğim videoda da izleyeceğiniz üzere çiftçinin kendisine: ” öldük bittik ” demesine cevaben ” cebinde İPHONE 6 var bunun birde internet paketi vardır” demiş.

Bir çiftçiyi böyle ezemezsin. Bu karşındaki insanı aptal gibi gösterip, elinde bulundurduğun gücünde baskısı ile ezip geçmek demektir. Bunun başka türlü bir izahı yoktur. Ya bir çiftçinin zenginliği bir İPHONE 6 ile mi oluyor. Arkadaş hani köylü milletin efendisi idi. Yazık ya birde güzel bir şey yapmış gibi tane tane anlatıyor, hayretle izledim.

Şimdi o çiftçiyi böyle İPHONE 6’sı ile ezdin. Çünkü çiftçinin İPHONE 6’sı var. Sanki hayvanların ağılına girmişte orada brandanın altında çiftçinin almış olduğu Ferrari marka bir araç bulmuş gibi anlatması. 🙂

Çiftçiyi ayak üstü günah keçisi ilan etti. Keşke o İPHONE 6’yı almasaydın çiftçi kardeşim. Senin de zenginliğin bir anda ortaya çıktı. İPHONE 6’nı sen sat. O senin elinde olmaz, zengin olduğunu anlarlar. Aman diyeyim bir daha İPHONE marka telefon mu kesinlikle uzak dur. Sen tuşlu eski model telefonlardan al. Çünkü senin layığın o, sen onu hak ediyorsun. Sen kim İPHONE 6 kullanmak kim.

Aslına Mahir Ünal’ın içinden geçenler tam da benim yukarıdaki yazdığım gibi.

Yıl olmuş 2021 çağımız iletişim teknoloji çağı tabi ki en kral telefonu kullanacak çiftçi en babasını alıp kullanacak. Milattan Önce 300’lü yıllarda kalmışız gibi gidip çiftçiye senin İPHONE 6’ın var diyemezsin.

Yok öyle bir dünya. Adam birde İPHONE 6’yı 24 ay taksitle almış. Niye 24 ay taksitle aldın da dememiş. Çünkü o aldın kısmında yaşıyor. Peşin niye alamamış o İPHONE 6’yı hiç sormak aklına geldi mi? Tabi ki gelmedi.

Neyse yeni bir rezalet ortamında buluşmak üzere.

Köylü Milletin Efendisidir. M. Kemal Atatürk
“Türk köylüsü “Efendi” yerine getirilmedikçe memleket ve millet yükselmez! M. Kemal Atatürk
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.