Sarı Sitedeki ilanların Kaldırılması :)

Sarı Sitedeki ilanların Kaldırılması :)

0 84

Doların tarihi rekorlar kırarak Türk Lirasını perişan ederek yükselmesi hepinizin bildiği gibi piyasalarda da tepkiye neden oldu. Özellikle ikinci el araç ve konut satışlarının ülkemizde tek el konumunda olan sarı sitede listelenip satılması hepinizin bildiği bir olay.

Sarı sitede şuanda bir hareketlilik mevcut herkes ilanları geri çekmiş durumda. Neden mi? geri çekildi. Çünkü rekor fiyat artışları ile beraber tekrar listelenecekler. Yani zengin zenginliğine zenginlik katacak. Bu eserin mimarı ise Sayın Erdoğan’dır.

Hepinizin bildiği gibi değerli arkadaşlar kazığı yağlamadan bize saplayacaklar. Önceden enazından yağlayıp saplıyorlardı. Bu sefer canımızı yakmaya hazırlanıyorlar. Allah bu yapılanları görüyor ben şahsım adına ki inançlı bir insanım. Bunun hesabını bu dünyada ancak böyle yazarak sorabiliyorum. Diğer tarafta yüz yüze hesaplaşacağız.

Bu halimize size yemin ediyorum. Oturup ağlamak üzereyim. Bize ne yaptılar böyle ya, vallahi anlam veremiyorum. Her yerimiz borç arkadaş. Bu dünyada adalet diye bir şey olduğunu da düşünmüyorum. Adaletin sadece adı var, gerisi rüşvet, hırsızlık, yolsuzluk, yardakçıya çalışma, ihalede fesat vesaire vesaire diye gidiyor. Yani tüm bu olumsuzluklar artık önümüze adalet olarak sunuluyor.

Bir ev, bir araba hayali olan kardeşim. Elinde üç kuruş ile senin bütün hayallerini çaldılar. Şimdi biriktirdiğin para kadar daha biriktirip o hayalini kurduğun eve arabaya ancak kavuşursun. Tabi mevcut hükümet yine bir şeylerin içine edip, mahvetmezse…

sari_site

Ancak ben bu hükümete artık hiç güvenim kalmadı. Ben hep mazlumun yanında oldum. Olmaya da devam edeceğim. Onlar eli güçlü olanlarla takılsınlar bakalım. Zenginin daha zengin. Asgari ücretlinin daha da fakirleştiği bu ekonomik rezillikten inşallah kurtuluruz. Tek dileğim budur. Sağlıcakla kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.