Saitama İnu Yüksek Zirveleri Zorlayacak.

Saitama Inu Will Challenge High Peaks.

0 70

Geleceği çok parlak olan Saitama İnu Token. Şuan tüm yatırımcıların radarına girmiş durumda. Geçen seferde yazımızda belirtmiştik ama sitemize hunharca bir saldırı girişimi olduğundan geçmiş yedeği geri yüklemek zorunda kaldım.

Ancak yeni çıkacak SaitaMask programı yolda ve geliyor. Medical ve Hastane sektöründe de ödeme yöntemi olarak kullanılacak olan saitama gümbür gümbür geliyor.

Hatta size şöyle bir şey söyleyeyim. Hintli bir film senaristi, “eğer saitama 3 adet 0’ı silerse bundan bir film çıkaracağım diyerek” bir tweet attı.

İşin açıkçası benimde uzun zaman önce alıp tuttuğum bir token. Var bir hayalimiz diyerek aldığım Saitamayı halen daha tutmaktayım. Belli mi olur bir bakmışsınız milyoner olmuşuz. Umut ve hayal etmekten hiç bir zaman vazgeçmeyin. Elbet o güneş zamanı geldiğinde bizim içinde doğacak. Pozitiflik bize hiçbir şey kaybettirmez.

Saitama oyun alanında da geliyor. İki oyun ile gelecek olan Saitamanın ilk oyunu WolfCaster1992 hala yapım ve deneme aşmaları devam ediyor. SaitaCity, SaitEdu, SaitaSafe gibi daha bir çok platform henüz geliştirme aşamalarında. SaitaMask ise üretildi tamamlandı ve Certik güvenlik denetimine tabi tutulmakta. Buradan sağ salim onayı alındıktan sonra ise Apple Store ve Play Store’de yayınlanacak. Herkesin kullanımına sunulacak.

Bekleyip göreceğiz ya milyoner olup çıkacağız ya da daha fazla bekleyeceğiz. Bu bir yatırım tavsiyesi olmamakla beraber bir fikir içermektedir. Herkes kendi araştırmasını yapmakla mükelleftir. Her şahıs yaptığı yatırımdan kendisi sorumludur.

saitama

Language English

Saitama Inu Token with a very bright future. It is now on the radar of all investors. We mentioned it in our article last time, but there was a brutal attack on our site, so I had to restore the previous backup.

However, the new SaitaMask program is on its way and is coming. Saitama, which will be used as a payment method in the Medical and Hospital sector, is coming with a thump.

Let me even tell you something. An Indian movie screenwriter tweeted that “if saitama deletes 3 0’s, I will make a movie out of it”.

Frankly, it’s a token that I bought and held a long time ago. I still keep the Saitama, which I bought saying I have a dream. Never give up hope and dreams. Surely that sun will rise within us when the time comes. Positivity costs us nothing.

Saitama also comes in the playground. The first game of Saitaman, WolfCaster1992, which will come with two games, is still in production and trial phases. Many other platforms such as SaitaCity, SaitEdu, SaitaSafe are still in development stages. SaitaMask has been produced, completed and is subject to Certik security audit. It will be published on the Apple Store and Play Store after it is approved safely here. It will be available to everyone.

We’ll just have to wait and see, either we’ll be millionaires or we’ll wait longer. This is not an investment advice, but contains an opinion. Everyone is responsible for doing their own research. Each person is responsible for his own investment.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.