Sınırsız Kelle Paça Çorbası Karşılığında Transfer Oldu

Sınırsız Kelle Paça Çorbası Karşılığında Transfer Oldu

0 39

Sınırsız Kelle Paça Çorbası Karşılığında Transfer Oldu

Çok ünlü olmayan hatta hiç ünlü olmayan 23 yaşındaki Kenan Gürsen Saat amatör spor kulüplerinden Karabağlar Spor Kulübü ile sezon boyunca bedava kelle paça çorbası karşılığında anlaştı.

Teklifi kendisinin yaptığını söyleyen Kenan Gürsen Saat, Karabağlar spor kulübünün bu teklifi kabul ederek genç kaleciyi transfer etmiş oldu. Tarihe geçen bu transfer bir çok haber sitesinde de oldukça geniş yer aldı.

Hatta sezon sonunda olası bir şampiyonluk gerçekleşirse hedefini şimdiden söyleyen Kenan Gürsen Saat; “Eğer şampiyon olursak yeni teklifim bedava beyti olacak. Kulübüm bu teklifimi de kabul ederse Karabağlar Spor Kulübünün formasını önümüzdeki sezonda terletmeye devam edeceğim” diyerek hedefini şimdiden koymuş oldu.

sinirsiz-kelle-paca-teklifi-ile-transfer-oldu

Karabağlar Spor Kulübü başkanı Adem Kuzu; “Kenan benim eski müşterim, ben aynı zamanda restoran işletiyorum. Kenan iyi kaleci, kendisinden böyle bir teklif gelince bizde kabul ettik. Benim tüm oyuncularım restoranda ücretsiz yemek hakları var, idmandan sonra gelip yemeklerini burada yiyorlar. Kenan’ında ücretsiz kelle paça çorbası hakkı her zaman vardır. Oyuncularımız başarılı olurlarsa ben onları beyti ile değil tandır ile besleyeceğim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.