Çin’de Gökten Solucan Yağdı.

Çin'de Yağmur Yerine Solucan Yağdı

0 48

Çin’de Gökten Solucan Yağdı

Çin‘in başkenti Pekin‘de yaşanan olay herkesi dumura uğrattı. Felaket tellalları sahneye çıkıp “kıyamet alameti” gibi saçma yorumlarda bulundular. Pekin‘de solucanların paraşütsüz şekilde gökten yağmasına ise Pekin paraşütçüler derneği “bu olaydan büyük üzüntü duyuyoruz. Solucanların yaptığı bu iş canlarına mâl oldu. Çok üzüntülüyüz. Ölen solucanları spagetti olarak değerlendireceğiz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Pekin halkı bu açıklama üzerine sokaklarda solucanları toplamaya başladı.

pekin-solucan-yagmuru-1

Çin‘in başkenti Pekin‘de solucan gübresi satanlar ise; solucanlarımız üretim hanemizi terk ederek göğe yükselmişler. Biz şimdi nasıl solucan gübresi üreteceğiz, mağduruz devletimizden bize sahip çıkılmasını istiyoruz” diyerek hükümetten yardım talebinde bulundular.

Solucanların göğe yükselmesi ise aşırı şiddetli rüzgarlar sayesinde olmuş. Çin hükümeti; “Şemsiyesiz dışarı çıkmayınız” diyerek vatandaşlarına hayati öneme sahip bir uyarıda bulundu.

Çin’de yaşanan bu garip olaylar bakalım daha ne kadar devam edecek. Yarın gökten kaplan, maymun yağarsa şaşırmamak lazım.

Doğa, solucan ile ilk antrenmanını yaparak daha büyük canlıları göğe yükselteceğe benziyor. Haksızsam siz yine de haklısın yazınız. 😀

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.