Suudi Arabistan Tarihinde ilk Defa Katıldı

Suudi Arabistan Tarihinde ilk Defa Katıldı

0 39

Suudi Arabistan Tarihinde ilk Defa Katıldı

Suudi Arabistan tarihi boyunca ilk defa katıldı evet ilk defa katıldı neye mi? Güzellik yarışmasına temsilci gönderdi.  Rumi Al Qahtani isimli hanımefendi Miss Asia 2024’te sahne aldı ve ülkesi Suudi Arabistan’ı temsil etti.

Prens Selman’ın yönettiği Suudi Arabistan böylelikle bir takım tapuları da yavaş yavaş yıkmaya başlıyor. Aslında bu hareketiyle en zor olanı en baştan yapmış gibi oldu.

Tabi Prens Selman ileriki günlerde ne gibi kararlar alacak ve halkına bunu nasıl yansıtacak merakla bekleyip göreceğiz. Suudi Arabistan’ın katıldığı Miss Asia 2024 yarışması dünya gündemine adeta bomba gibi düştü.

Şu an tüm dünya oturmuş Rumi Al Qahtani ‘yi konuşuyor. Prens Selman umarım kararından geri dönmez yoksa Rumi Al Qahtani  yandı gülüm keten helva…

Sen Rumi Al Qahtani  lütfen hemen ülkene dönme, biraz oyalan, gez toz, Prens Selman efendinin ne yapacağı belli olmaz. Bak sonra gidersin seni taşlayarak gebertirler suçu bize atma. Biz uyarımızı yapalım da sonrasında mesuliyet kabul etmeyiz.

saudi-arabia-Rumi-Al-Qahtani Rumi-Al-Qahtani-Saudi Rumi-Al-Qahtani ilk-kez-kadin-guzellik-yarismasina-katilan-saudi-arabia

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.