Transfer Söylentileri Yalancılığı

Transfer Söylentileri Yalancılığı

0 6

Transfer Söylentileri Yalancılığı

Transfer söylentileri yalancılığı, özellikle basın hakkında bir kaç sözümüz olacak. Arkadaşlar değerli lanet olmayasıca basın mensupları özellikle spor yazılı görsel medya, internet siteleri sosyal medyalar sizler neden durmadan transfer söylentileri yalancılığı haberleri yapıyorsunuz.

Ya arkadaş hani bir tutarlılık olur da ağız birliği ile futbolcular hakkında yalan transfer haberi yayınlarsında sizleri takip eden insanları bir nevi inandırmış olursunuz. Ama gelin görün ki adam gazeteci ancak internet medyasında futbolcu başka takıma gidiyor diyor. Sosyal medyasında acayip şekilde başka takıma transfer oldu diyor.

Sonra bu yalan hızlıca internette çoğalarak ortaya acayip şeyler çıkıyor. Kimi medya parasız kalmış olacak ki, insanlar beni izlesin beni takip etsin diye saçma sapan transfer dedikoduları yayıyorlar.

transfer-yalanlari

Yani demem o ki, arkadaşlar siz ne olsun istiyorsunuz. bıkmadınız mı oğlum yalanlardan. Size yemin ederim bu insanların yaptığı transfer haberleri zerre umrum da değil. Hatta yapılanları tamamen aptalca ve cahilce bulduğumu da söylemek istiyorum. Bir de uydurmuşlar biz söz, transfer söylentileri diye oradan ekmek yiyorlar.

Hayatınız yalan olmuş oğlum. Yazıklar olsun. Ben şöyle bir başlık atsam hepinizden daha inandırıcı olur. Banu Alkan Galatasaray’a transfer oldu. 😀

Ebenizin elinden öpüyorum. Saygılar sevgiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.