Tam Kapanmayı Yanlış Anlayıp Ped Satışlarına Yasak Getiren Marketler

Tam Kapanmada Ped Satışları Yasağı

0 140

Evet sevgili okuyucu kitlemiz, başlığı yanlış atmış olmak isterdik ama Twitter’da trend topic olmuş bu konu hakkında birazda biz yazalım istedik.

Tam kapanmayı malum bölgenin de kapalı olacağını varsaymış olacaklar ki bazı marketler ped satışına yasak getirmiş. Yani günümüz çağında böyle bir olayın yaşanmış olması düşündürücü, kadınların zaruri bir ihtiyacı olan bir eşyayı sen böyle kafana göre nasıl yasaklarsın kardeşim. Kötünün kötüsü de var en azından tam kapanma döneminde kadın olmak yasaklanmamış. Yoksa herkes erkek olarak dolaşıyordu etrafta. 🙂

ped-satis-yasagi2

Yani ben hükümetin tam kapanmada kadınlara ped satmayın diyeceğini düşünmüyorum. İşgüzar marketlerin genelge bahanesi ile uydurdukları kendilerince bir satış yasağı olduğunu düşünüyorum.  Diğer türlü nerden bakarsak bakalım saçmalık.

Dünya’ya yine rezil olduk. İyi mi?

Hala düşünüyorum mesela bu konunun elle tutulur gözle görülür akla mantığa sığan bir yanını hala bulabilmiş değilim. Sonsuza kadar düşünsem de yine bu olayın savunulacak bir tarafı yok.

Lütfen kadınların pedine karışmayın ped bir silah değil bir zarurettir. 🙂 Bırakalım da ortalık kan gölüne mi dönsün. Bu işi kim başarıp yaptıysa o kişi umarım regl kanıyla boğulur. Neyse bedduamı da geri alıyorum. Günaha girmeyeyim.

Allah ıslah etsin. İnsan evriminin henüz tam gerçekleşmediğini de görmüş olduk. Hayırlısı diyelim.

Yaygara.Net Sohbet Odası Özel Haberi Sundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.