Turist Çiftin Başına Hindistan Gezisinde Neler Geldi Yok Artık

Turist Çiftin Başına Hindistan Gezisinde Neler Geldi Yok Artık

0 29

Turist Çiftin Başına Hindistan Gezisinde Neler Geldi Yok Artık

Turist Çiftin Başına Hindistan Gezisinde Neler Geldi Yok Artık diyeceksiniz. Hindistan gezisine giden İspanyol Çift bisiklet gezisinden sonra çadır kurup dinlenmeye geçiyorlar.

Turist çift dinlenirken çadırlarına 8-9 kişilik Hindistanlı gençlerden oluşan bir grup giriyor. İspanyol turist çifti darp ediyorlar, hızılı alamayan Hindistanlı grup kadına oracıkta toplu olarak t*cavüz ediyorlar.

Üstüne üstlük eşyalarını da alıp çalışıyorlar. Düşünün Ülkenizden uzakta turistik bir gezidesiniz, gasp var, dayak darp var, tecavüz var yani geriye sadece can almak kalmış onu da yapsalarmış tam kombo olacakmış. Ben, böyle bir durumun içerisinde kendimi hayal dahi edemiyorum. Ne diyelim geçmiş olsun.

Üstelik Hindistan’da 2022 verilerine göre her gün ortalama 90 t*cavüz vakası gerçekleşiyormuş. Yaklaşık bu da her 17 dakikada birilerine Hindistan’da t*cavüz ediliyor demek oluyor.

ispanyol-turistlere-Hindistan-gezisinde-sok-1

Sevgili Hindistan sizin pislik içerisinde, temizlikten bir haber yaşadığınızı biliyorduk ama böyle k*hpe bir ülke olduğunuzu duymamıştık bunu da öğrenmiş olduk. Siz zaten kendi b*kunuzda Ganj nehrinde yıkanarak o pisliğin içinde arındığınızı zanneden aptal bir toplumsunuz.

Umarım yok olup gidersiniz adi pislikler…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.