Twitter ( X ) Adalet İsteyenler ile Dolup Taşıyor

Twitter ( X ) Adalet İsteyenler ile Dolup Taşıyor

0 6

Twitter ( X ) Adalet İsteyenler ile Dolup Taşıyor

Merhaba, bugün ki yazımız bu şekilde olacak, ister okuyun isterseniz de çarpıya basıp çıkabilirsiniz. Karar sizin, beni ve  yazımı da twitter da paylaşarak adalet araya bilirsiniz. Sonra polisler beni evden alıp karakola oradan cezaevine oradan da mahkeme maceram başlamış olur. Aslında anlatmak istediğimin temel özetini bu şekilde yapmış oldum.

twitter-x-adalet-1

Neden Twitter?

Neden Twitter derken değerli dostlar, az çok hepimiz nedenini biliyoruz ama buraya makale şeklinde yazma gereğide duyuyorum. Nedeni güzel ülkemizin, kör topal ilerleyen adalet sistemi, eğer sizinde başınıza bir olay gelmiş ve bunu kamera yada başka kanıtlar sunarak Twitter’da ya da diğer adı ile X platformunda paylaştıysanız. Maceranız başlamış demektir.

Çok Hızlı Sonuç Alacaksınız. 

Çok hızlı sonuçlar elde edeceğiniz kesin gibi görünüyor. Zira paylaşılan olaylardan sonra emniyetten adeta bir ordu kuruluyor ve saatler içerisinde kim ne yapmış ise hemen emniyet teşkilatımız tepelerine çöküyor. Süreçte çok hızlı ilerliyor. Öyle ki yargı dahi hemen bu olay karşısında aksiyon alıyor. Nihai karar da nitekim olağan sürecinden çok daha hızlı bir şekilde neticeleniyor.

Adalet Arayışımız Twitter Olmadan Nasıl Gerçekleşirdi.

Gel gelelim Twitter olamadan, yine başımıza gelen bir olay karşısında adalet arayışımız olsa ne olurdu. Şimdi size bizzat benim başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Öyle şu vatandaşın başından böyle bir şey geçmiş gibi değil. Bizzat ben yaşadım. İstanbul’daki evimize hırsız girdi. Polisi çağırdık, sağolsunlar çok kısa bir zamanda eve geldiler. Eve baktılar etrafta bir göz gezdirdiler, devamında kapıdan parmak izleri aldılar. Ben;  – “Bulunup yakalanır mı?” diye sorduğumda aynen şöyle bir cevap aldığımı çok iyi hatırlıyorum. -” Bulunmaz ama biz yine de parmak izi alalım” dediler. İşlemi yaptılar gittiler ve tahmin edin ne oldu. Hırsız filan bulunmadı 😀 , adam benim kol saatini alıp gitmiş. Zaten evde başka da değerli bir şeyim yoktu. Yani öyle Milletvekili, üst düzey bürokrat vesaire değilse mesleğiniz sizin için bu adalet işleri ancak bu kadar ilerler.

Milletvekili olsam sokak sokak güvenlik kameraları, mobeseler ile takip ederek evine kadar bulurlardı, işte size adalet tepe tepe kullanın.    🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.