Eylem Tok Ve Oğlu Firarda

Eylem Tok Ve Oğlu Firarda

0 8

Eylem Tok Ve Oğlu Firarda Halen Daha Abd’de olan Eylem Tok ve oğlu kaçışlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Kemerburgaz’da ehliyetsiz olarak araç kullanan Eylem Tok ve Bülent Cihantimur’un oğulları Timur Cihantimur, lüks aracı ile dehşet saçmıştı. Atv ile seyir halinde olan Oğuz Murat Aci’yi hayattan koparmış ve 4 kişinin ise yaralanmalarına sebep olmuştu.

Olay yerine gelen Eylem Tok ise yaralanların cep telefonlarını toplayarak, oğlunu olan yerinden kaçırmış ve hatta ülkeyi de o gece terk etmişlerdi.

Eylem Tok ve oğlu önce Mısır’a gitmişler oradan da ABD’ye geçmişlerdi. Tüm ülke olarak gündemimize bomba gibi düşen bu olay herkesi derinden yaralamıştı zira Oğuz Murat Aci ardında bir evlat ve bir eş bırakarak bu hayattan koparıldı.

eylem-tok-misir

Eylem Tok bu resimde havalanında oğlu ile beraber Mısır’a kaçarken görüntüleniyor. Eylem Tok’un kıyafetleri görüyorsunuz bol pantolon giymiş ve hızlıca Türkiye’yi terk ediyorlar. Mısıra kırmızı bülten ile arama kararı çıkaran Adalet Bakanlığı ise Mısır’dan Abd’ye firar eden Eylem Tok ve oğlu için teyakkuzda zira şuan itibari ile ülke gündemini inanılmaz bir şekilde meşgul etmekteler. Hatta bir an önce bulunup cezalandırılmaları herkesin en büyük isteği.

Eylem Tok ve Oğlu Amerika’da

Hiç bir şekilde gizlenemeyen ve her yerde türklerin olduğu bir dünya da Eylem Tok ve oğlu için zaman daralıyor. Çember giderek küçülüyor.Aşağıdaki resimlerdegördüğünüz üzere kıyafetler değişmiş dar bir taytla medeniyetin beşiğine kendisini bırakmış bir Eylem Tok görüyorsunuz. Üstelik sosyal medya bu resimler ile çalkalanıyor. Herkes kinini nefretini bel altı da dahil başka başka şekiller de dile getiriyorlar. Tabi bizler bir nefret söyleminden kaçınıyoruz. Umarız bir an önce yakalanır ve Adalet önünde ikisine de hesapları sorulur. Çünkü Eylem Tok bildiğiniz yardım ve yataklıktan yargılanması gerekiyor. Çocuğun ise yargı süreci bambaşka olacağa benziyor. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak bize neler getirecek hep beraber göreceğiz.

eylem-tok eylem-tok-1 eylem-tok-2 eylem-tok-3 eylem-tok-4 eylem-tok-ve-oglunu-abdde

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.