Zuhal Topal Akşam Yemeği Olmamak İçin Dans Etti.

Zuhal Topal Akşam Yemeği Olmamak İçin Dans Etti.

0 33

Zuhal Topal Akşam Yemeği Olmamak İçin Dans Etti.

Ekranların ünlü yüzlerinden biri olan Zuhal Topal özellikle yaptığı yemek programları ile ününe ün katmış bir ünlümüz. Kendisi çok bunalmış ki tatil yapmaya ihtiyaç duymuş. Kendisini herkesin yaptığı gibi Batı ülkeleri ya da Amerika gibi daha turistik yerlere değilde. Afrika kıtasını tercih etmesi ise kendini aşan bir durum olarak değerlendiriyoruz.

Herkesin cesaret edip gidebileceği yerler maalesef değil. Ya da birileri Zuhal Topal’ı Tanzanya’ya davet etmiş olacak ki kendisi de Tanzanya ülkesine tatile gitti. Ya da tamamen merakından gitti diyelim.

Sonuçta gitti işte lafı eveleyip gevelemeye gerek yok bastı gitti. Tanzanya ülkesinde tatilini yapıyor. Tanzanya yerli kabile halkları ile meşhur bir ülke, kendine has kıyafetleri acayip acayip adetleri örfleri çeşitli törenleri olan bir ülke olarak ön plana çıkıyor.

Şimdi bize ne Tanzanya’dan biz konumuza dönelim. Zuhal Topal izleyeceğiniz görüntülerde bir kabile tarafından yakalanmış ve akşam yemeği olmamak için elinden geleni yaparken izleyeceksiniz. Tanzanya yöresel dansı olan Maasasi Dansı yaparken görüntüleniyor. Zuhal Topal dans ederken tabi kendi korkusunuda işin içine katarak titremeyi de dansın bütününe ilave ederek yorumluyor. Aslında bu titreme yemek olmamak için olan bir titreme.

Şimdi hep beraber Zuhal Topal hanımefendiyi izliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.