Selen Görgüzel Erkek Sıvısı ile Gençleşme Sırrını Paylaştı

Selen Görgüzel Erkek Sıvısı ile Gençleşme Sırrını Paylaştı

0 22

Selen Görgüzel Erkek Sıvısı ile Gençleşme Sırrını Paylaştı

Selen Görgüzel katıldığı bir programda erkekleride ilgilendiren bir paylaşım yaptı. Evli kadınların kocalarını bu konuda kullanmalarını da tavsiye etti.

Selen Görgüzel katıldığı programda: – Erkek menisi protein açısından çok zengin ve sıvı geldiğinde hemen yüze sürülerek yaşlanmayı geciktirici etkiye sahip, hücreleri yeniliyor ve yaşlanmamızı geciktiriyor. Evli hanımlar kocalarını bu konuda kullanabilirler şeklinde açıklama yaptı.

Selen Görgüzel’in bu açıklamaları karşısında evli erkekler derneği suç duyurunda bulunarak. Ellerindeki dövizlerde “Erkek koyun değildir ki sağasın Selen” ve “Meninin öyle bir etkisi olsa bütün erkekler genç kalır” diyerek Selen Görgüzel’i protesto ettiler.

Selen Görgüzel yaşlanmanın korkusu ile acil olarak evlenmeli yoksa Türkiye bir yaşlı bayanı daha kaldıramaz. Bildiğiniz üzere kendisi şuan bekar. Acaba diyorum evlenemedi ya da kimse talip olmadı da mı? böyle bir açıklama yaparak yalnızlığını dile getiriyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Selen Görgüzel evlenene kadar gözüme uyku girmez şimdi canım ya kıyamam.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.