Hamile Bıraktığı 6 Kadın İle Düğüne Gitti

Hamile Bıraktığı 6 Kadın ile Yan Yana

0 170

Nijeryalı sosyal medya fenomeni ve sosyetenin en önemli simalarından biri olan Pretty Mike (Gerçek ismi > Mike Eze-Nwalie Nwogu) hamile bıraktığı 6 kadın ile bir düğün davetine katıldı. 6 karnı burnunda olan kadınlar ile Mike hallerinden gayet memnun bir şekilde objektiflere gülümseyerek pozitif bir hava estirdiler.

6 kadının hallerinden memnun olması geceye damgasını vurdu. Ancak çeşitli kadın kuruluşları olayı kınadı. Bir takipçisinin ise Mike’a “senden kadınlarımızı korumak için silahlı bir şekilde mi? gezmemiz gerekiyor” diyerek tepkisini gösterdi.

Kimi sitelerde hangi ayda hangi tarihte kadınların hamile kaldığını yazmış olsa da bu bilgilere biz pek itimat etmedik. Nerden bilelim ne zaman hamile kaldıklarını.

Mike yaptığı açıklamalarda ise ilk okul aşkımı, ortaokul aşkımı, lise aşkımı, gece kulübünde tanıştığım güzel kadını diye listesini epey uzatarak kimi ile evlenmeyi kimini ise hamile bırakmak istediğini söyledi.

Herkes halinden memnun olduğu için Mike’a bir eleştiride maalesef bulunamıyoruz. Ancak pembe kıyafeti kendisine yakıştırdık. O kadar kadının içinde siyah giyinse kendisini garipserdik. 🙂

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.