İki Kocası İki de Sevgilisi Olan Kadın

Toplam dört erkeği olan kadın

0 52

İki kocası ve iki de sevgilisi olan bir kadın, iki erkekle evli olmanın nasıl bir şey olduğunu açıkladı.

Bu yıl Mary Crumpton, ömür boyu taahhütte bulunarak John Hulls ile evlendiğinde, özel bir törende onu yürüten eşi Tim Crumpton tarafından desteklendi. Bu, herkesin rızasıyla birden fazla kişiyle romantik bir ilişkide açıkça bulunma uygulaması olan poliamorinin bir parçası. Mary, Tim ve John ile aynı çatı altında yaşıyor ve Manchester Evening News’e göre her ikisiyle de eşit derecede bağlı ve sevgi dolu ilişkiler içinde.

iki-sevgilisi-iki-kocasi-var

Yakınlarında yaşayan iki sevgilisi de var. Mary’nin dört partnerinden herhangi biri aynı anda başka bir kadınla görüşmek isteseydi, onun için mutlu olurdu ve onları kıskanmazdı.

Mary, bu yılın başlarında ilişkileri hakkında konuşarak poliamorinin gizemini çözmeyi ve insanların gerçek anlamını anlamalarına yardımcı olmayı amaçladı. Şimdi bir adım daha ileri giderek, İngiltere’deki insanların aynı anda yasal olarak birden fazla kişiyle evlenebilmelerine izin vermek için bir yasa değişikliği lobisine hazırlanıyor. Mary’nin kalbinde, hem Tim hem de John’la evli yani iki kocası var, ancak sadece Tim’e olan taahhüdü yasal olarak tanınıyor ve Mary, bunun değişmesi konusunda kararlı olduğunu söylüyor.

Mary, “John ve benim törenimizden önce John zaten benimle ve Tim’le yaşıyordu. 2015’te bizimle birlikte yaşamaya başladı, bu yüzden stabil ve mutlu bir ev durumuna zaten girmiştik, bu nedenle pratik olarak hiçbir şey değişmedi, ancak benim için duygusal olarak değişti. John’a o artık ‘ikinci sırada’ değil, hayat boyu taahhüdümüz olduğunu hissetmek harika. John ve ben, birbirimize hayat boyu taahhütte bulunmak istediğimiz noktaya geldik, ancak bu ülkede tek bir kişiden daha fazlasına evlenemezsiniz. Tim, John ve benim birbirimize olan taahhüdümüze tamamen destek oldu.” diye açıklıyor.

Bakalım ileriki yıllarda Mary kaç kişi ile daha sevgili olacak ve kaç kocası olacak hep birlikte bu olayı zaman makinesine bırakalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.