Kabızlık Tedavisinde Yılan Balığı Metodu (Denemeyin)

Kabızlık Tedavisinde Yılan Balığı Metodu

0 83

Kabızlık Tedavisinde Yılan Balığı Metodu (Denemeyin)

Polonya ülkesinde yaşayan bir vatandaş. Doktora gitmek yerine çok eski nesillerce denenen halk arasında kabızlık tedavisi için önerilen bir yönteme başvurdu.

Sonrasında Olanlar Çok Daha İlginç

Kabızlık sorunu çeken Polonyalı vatandaş anüsünden içeri yılan balığını soktu. Birkaç gün böyle gezdi ama sonrasında karnında ağrılar oluşmaya başladı. Artık bu acılara dayanamaz hale geldi. Kendisini Polonya’da bir hastanede buldu. Yapılan incelemelerde çekilen emar’da (MR) karnındaki yılan balığı tespit edildi.

Yılan Balığı Kurtulmaya Çalışmış

Yılan balığı Polonyalı vatandaşın kolonunda yani kalın bağırsağında yaşamına devam etmiş. Bulunduğu ortamdan çıkmak için ise kalın bağırsakta bir delik açmış ve karın bölgesine doğru ilerliyormuş. Durumu tespit eden doktorlar karın bölgesinde de iltihaplanma olduğunu gözlemlemişler ve hemen bir operasyon ile yılan balığını bulunduğu yerden çekip çıkarmışlar.

Polonyalı Vatandaşın Durumu İyi

Polonyalı vatandaş; ” kabızlık sorunu yaşıyordum ve bu yöntemin işe yaracağını düşündüm, ama maalesef işe yaramadığı gibi acılar içinde hastaneye geldiğim için çok üzgünüm, çok pişmanım böyle halk dilinde dolaşan tedavi yöntemlerine inanmayın. Ben yandım başkaları yanmasın.” diyerek kendi durumunu özetlemiş oldu.

Şu anda geçici süreli stoma torbası ile geziyor tozuyor. Sağlık durumu iyi.

Yılan Balığı Mağdurları Sadece Bu  Vaka Değil

yilan-baligi-bagirsak-1

Kayıtlara geçmiş iki adet bu şekilde vaka bulunuyor. Çin’de olan bu vakaların ikisinde de ölen yok. Herkes sağlıklı bir şekilde yaşıyor.

Kabızlık için anüse yılan balığı sokma ritüellerine artık bir son verin. Bu tedavi kaç defa gördüğünüz gibi denenmiş ve sonuç alınamamış, sonuç alınamadığı gibi ölümle de sonuçlanabilecek bir olay.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.