Kim Kardashian ve Kanye West Boşanıyor

Kim Kardashian Özel Adada Boşanma Partisi Düzenleyecek

0 148

Olaylarla dolu bir evliliği bulunan Kim Kardashian – Kanye West çifti şu sıralar boşanmaya hazırlanıyor. Dedikodu departmanı ABD basın sorumlusu Ayşe teyzeden aldığımız son bilgilere göre Kim Kardashian boşandıktan sonra çılgın bir parti düzenleyecek. İnsanlıktan uzak özel bir adada düzenleyeceği “güle güle evlilik, merhaba bekar hayat” adlı partisine ise çocukları dahil yakınlarının hepsini davet etmeyi planladığı son dedikodular arasına girdi.

Paparazzi ordusunun içerisinde yaşamlarını devam ettirmeye çalışan Kim ve Kanye çifti şu sıralar resmi bir açıklama yapmaya hazırlanırken son anda vazgeçtiler.

Kim-Kardashian

İnanılmaz bir mal varlığı olan çiftin ise bu varlığı eşit olarak paylaşacağı dedikoduları ise devam ediyor. Kim ve Kanye çiftinin boşanmasını dört gözle bekleyen kahinler ise yeni bir kehanet ortaya atarak: “Koronanın en büyük sorumlusu Kim ve Kanye çiftidir. Eğer boşanma gerçekleşirse Korona virüsten kurtuluruz.” diyerek akıllara zarar bir açıklama yapıldı.

Muhabirimiz Ayşe teyze ise bu açıklamaya “Allah belanızı vermesin böyle bir şey olabilir mi? Bir yuva yıkılıyor. Nasıl böyle bir kehanet içerisindeler aklım almıyor.” diyerek dert yandı.

Neler olacağını ise zaman belirleyecek bakalım neler olacak. Hep beraber izliyor olacağız

YAYGARA.NET Sohbet Platformu Sundu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.