Altının Diplere Doğru Yolculuğu Sürüyor

Gram Altın 420 Türk Lirasından İşlem Görüyor

0 152

Yatırımcısını üzmekten vazgeçip öldürmenin yollarını arayan altın böyle düşmeye devam ederse bütün emellerini gerçekleştireceğe benziyor.

Piyasalarda büyük bir hayal kırıklığı yaratan altın yatırımcısını kara kara düşündürüyor. Çoğu yatırımcı zarar oğlu zarar yaparken, birbirlerini gazlayarak “sakın altınınızı satmayın bunlar gelip geçici şeyler” diyerek moral ve motivasyonunu üst seviyede tutmaya çalışıyorlar.

Çoğu büyük balina dediğimiz milyar dolarlık yatırım şirketlerinin altını terk etmiş düşüncesi de hemen hemen herkes tarafından kabul görmüş bir hipotez.

Hal böyle olunca da altın kırılmaya devam ediyor. Dolar, Türk Lirası karşısında değer kayıplarına hız verirken 7,15 seviyelerinden işlem görüyor.

Hemen hemen herkesin altın konusunda gerçekten sabırlı olması gerektiğini bende buradan söylemek istiyorum. 1 Mart 2021 tarihinde Halkbank davası var bütün gözler burada olacak. Bekleyip göreceğiz bu davanın piyasalarda nelere yol açacağını. O yüzden arkanıza yaslanıp zarar hesap edip durmaktan vazgeçmelisiniz.

altin-dolar-euro

Hem kendinize hem çevrenize zarar vermektense kuyumcu önlerinden dahi geçerken vitrinlere bakmaktan vazgeçin. Sarı rengi kendinize yasaklayın ve sarı olan her şeyden uzak durmaya çalışın çünkü sarı demek altın demek arkadaşlar. Yaralarınızı tekrar tekrar depreştirmeyin. 🙂

Beklerseniz sabrın sonu selamettir demek istiyorum. Teşekkürler. 🙂

Yayagara.net Sohbet Networku sundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.