Kripto Para İle Nasıl Zengin Olunmaz

Kripto Parada Batanların Günlüğü

0 192

1 milyonu aşkın Türk’ün de içinde bulunduğu kripto para marketleri adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. 1 BİTCOİN’İN 400 bin TÜRK LİRASINI aşan değerlere ulaşması insanların kısa yoldan zengin olma yolunda yatırımlarını kripto marketlere yöneltmesini sağlıyor.

Örneğin dün RİPPLE davası görüldü. İnsanlar bir anda RİPPLE aklanacak diyerek yatırımlarını o RİPPLE COİNE yapıldı. Göstergeler bir anda yeşile döndü her şey iyiye gidiyordu. Davadan bir sonuç çıkmadı ve ne mi oldu RİPPLE kırmızıları yaktı. 4,70 ₺ civarına çıkan RİPPLE 3,25 ₺ seviyelerinden anlık işlem görmekte.

Bir çok yatırımcı terste kalmış durumda, kimi zararına satıp çıkış yapıyor kimi ise inat edip bekliyor. Kim kazanacak derseniz inat edenler geleceğin milyonerleri olabilirler. Yani demem o ki bu piyasalarda böyle neler oluyor neler. Dedikodu kazanı gibi kimin nereye yatırıp yaptığı belli değil. Tam diyordun bak bu kripto para iyi yeşili yakmış yükseliyor. Sende treni kaçırmamak için basıyorsun parayı sonra aldığın anda göstergeler dibe düşmüş. Şaka gibi gelebilir ama bunlar gerçek olanlar.

ripple-xrp

Adamın biri almış BİTCOİNİ bekletmiş bekletmiş 5 milyon ₺ karşılığı olarak bozdurmuş. Şimdi başka vatandaş almış BİTCOİNİ aldığı andan hemen olmasa da 20 gün sonra filan çakılmış. Zararı 400 bin ₺ olmuş. İntih*r etmeyi filan düşünmüş ama tabi hayata bağlı kalmış. Yok yok yaşıyor panik yapmayın kimse ölmedi.

Yani olay abicim sabırlı olmakta yatırdığın şeyi yok say bırak orada kalsın. Cebindeki son kuruşu da böyle hayallere yatırmayın bunlar hemen gerçekleşecek şeyler değil. Kendinizi zor duruma sokmayın.

Yani demem o ki zengin olacak mıyız? Ne dersiniz. (o:

Yaygara net online sohbet arkadaşlık platformu İstanbul Sohbet Kanalından bildirdi.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.