Kripto Piyasalarda ELON MUSK Rüzgarları Dibe Doğru Esiyor

Kripto Piyasalarda ELON MUSK Rüzgarı

0 109

Kripto piyasalarını tek bir TWEET atarak yukarı yada aşağı yönlü etki edebilen yegane kişidir ELON MUSK. Genelde insanların ROBİN HOOD gözü ile baktığı ELON MUSK, bu arkadaşlara çok kazandırmış olmalı.

Ancak bu hep böyle maalesef devam etmedi. Şu sıralar TESLA şirketi ki, bu biliyorsunuz ELON MUSK’IN şirketidir. Attığı TWEETLE BİTCOİN ile araç satışını durdurdu ve BİTCOİNİN aşırı enerji tüketmesinden dem vurdu. Yenilenebilir enerjiye geçilmeli filan fıstık dedi. Piyasanın içine etti. BİTCOİN dibe doğru çekilmeye başladı. İnsanlar panik satışı yaptı.

BİTCOİN için tabi bu bir TWEETLE olan bir şeydi. İkinci gelen TWEETLE TESLA BİTCOİNLERİNİ sattı etkisiydi. Ancak bu haber ile daha da dibe vuran BİTCOİN , ELON’UN kripto paraya güveniyorum TWEETİ ile bir nebze düzeldi ve karbon salınımından filan bahsetmeye başladı.

BİTCOİN 42bin dolar seviyesine kadar neredeyse çekildi. Buradan tepki alışları gelmiş olsa da 46 binden sonra tekrar 42 bin 500 dolar seviyelerine indi. Şuan da BİTCOİN iki makas arasında bir aşağı bir yukarı yönlü seyrediyor.

BİTCOİN takipçileri ve BİTCOİN balinaları ise topyekûn ELON MUSK’A saldırdı. Borsada TESLA hissesi %30 azaldı. BİTCOİN sahipleri ELON MUSK’A adeta meydan okudu. “ELON MUSK buralarda yokken BİTCOİN buradaydı” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Sonrasında yine cüzdanın da hatırı sayılır BİTCOİNİ olan  SQUARE şirketi  ELON MUSK’I destekler nitelikte yenilenebilir enerjiden karbon salınımından dem vurarak BİTCOİNİ hedef aldı.

elon-musk-crypto-murder

Yine kripto borsalarında bir sansasyonel etki oldu ve BİTCOİN aşağı yönlü gelmeye devam etti. Şu sıralar BİTCOİN abimiz 43 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yani istediğinizi söyleyin istediğinizi analiz edin. Ben bu yapılan operasyonun tamamen manipülatif bir etki olduğunu düşünüyorum.

Yine şahsi görüşüm dipten bu arkadaşlar düşürdükleri kriptoları insanlara sattırarak alttan alttan topluyorlar.

Umarım yakın zamanda her şey düzelir.

Yaygara İstanbul Sohbet Odaları sundu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.