SAMSUNG GALAXY NOTES Uygulaması Sorunsalının Çözümü

SAMSUNG GALAXY NOTES Uygulamasının Sorun Çözümü

0 140

Evet arkadaşlar yeni ve güncel bir sorun daha keşfettik bunun için nasıl çözüm yoluna gideceğimizden bahsedeceğiz. Sizlerde keyifli bir şekilde çayınızı yudumlarken benim hoşsohbet yazılarımı okumaya devam edin.

İlk olarak uygulamanın hatasından bahsedelim. SAMSUNG GALAXY NOTES uygulamasını açtığınızda yeni not oluştur dediğinizde klavye ortaya çıkıyor ve notunuzu yazıyorsunuz ama sayfaya yazdıklarınız hiç bir şekilde düşmüyor ve sayfa bembeyaz duruyorsa uygulama bazlı bir hata oluştuğu anlamına gelir.

samsung-galaxy-notes-uygulamasi

Aslına bir çok formülü ben şahsen denedim ama inanın hiç birisi verim vermiyor. Yapılacak ilk şey eğer uygulamanın içerisinde önceden kaydettiğiniz notlarınız varsa bunların ister ekran resmini alıp yedekleyin isterseniz bir yere tek tek yazın. Ama mutlaka yedekleyin. Çünkü bu sorunun tek bir çözümü mevcut.

Mevcut uygulamayı ayarlar uygulamalar ve SAMSUNG GALAXY NOTES uygulamasına girip uygulamayı kaldır diyoruz. Zira başka bir çözüm yolu yok. Olabilecek çözüm yolları da bir bir denenmiştir.

Daha sonrasında Google PLAY STORE girerek SAMSUNG GALAXY NOTES uygulamasını arayıp bulup tekrardan telefonumuza indirip kuruyoruz. Sonuç aldığınız bu hata artık yok. Kaldığınız yerden SAMSUNG GALAXY NOTES uygulamanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler. Umarım sizin de sorununuza çözüm bulabilmişizdir.

Evet bazı arkadaşlar yaygara koparıp “kardeşim sen şaka mısın” gibilerinden serzenişte bulunabilir. Ancak bu kadar basit bir yöntemi dahi bilmeyenler var.

Amacım size en basit bir sorun dahi olsa bunu buradan yazarak çözüme kavuşturmak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.