Windows’ta Bir Sekmeyi veya Programı Sürekli Üstte Tutmak

Bir Sekmeyi veya Programı Sürekli Üstte Tutmak

0 98

“WindowTop” adlı bir yazılım, Windows işletim sistemi kullanıcılarının açık olan pencereleri daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan bir araçtır.

WindowTop, kullanıcının bilgisayar ekranı üzerindeki belirli bir pencereyi vurgulamasına, odaklanmasına ve ölçeklendirmesine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların belirli bir pencereyi her zaman en üstte tutmasına izin veren “her zaman üstte” özelliği de mevcuttur.

windows-logo

WindowTop ayrıca, kullanıcıların belirli bir pencerenin şeffaflığını ayarlamasına, belirli bir pencereyi belirli bir alana “tutturmasına” ve hatta belirli bir pencereye gölge eklemesine olanak tanıyan diğer özellikler de sunar.

WindowTop, kullanıcıların pencereleri daha verimli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olan basit ve kullanımı kolay bir araçtır. Ancak, herhangi bir yazılım gibi, güvenlik ve gizlilik konuları önemlidir, bu nedenle indirmeden önce WindowTop‘ı güvenilir bir kaynaktan indirmenizi ve kullanımı sırasında dikkatli olmanızı öneririm.

WindowTop uygulamasını indirmek ve daha detaylı bilgi almak için kendi resmi sitesinin adresine Buraya tıklayarak ulaşabilir güvenli şekilde WindowTop uygulamasını indirebilirsiniz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.