Thodex Kripto Borsası Battı Sahibi Faruk Fatih Özer Dolandırıcılar Kralı Oldu

Faruk Fatih Özer Yurt Dışına Kaçtı

0 163

Diğer borsalara nazaran daha uygun fiyatlı kripto para satışı yapan THODEX borsası insanların ilgi göstermesine sebep oldu.

Hemen uygun alıp köşeyi döneceğini düşünen güzel insanlarımı bu oltaya çabucak düştü. Kimi 10 bin tl, kimisi 50 bin hatta ve hatta tek kalemde 1.2 milyon lirasını kaptıranlar var. Yaklaşık 400 bin kişinin mağdur edildiği THODEX borsasının sahibi Faruk Fatih Özer ise yurtdışına kaçarak kayıplara karıştı.

thodex-batan-kripto-borsasi

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da olduğu bilgisi de gelen haberler arasında. Ortadan kaybolan para toplam 2 milyar dolar saymayla bitmeyecek harcama ile tükenmeyecek çok çılgın bir para. Yani bu dolandırıcılık hikayesi günümüz çağının en büyük vurgunu olmaya aday.

Bende bu işlerle ilgiliyim daha THODEX diye bir şey duymadım. Dünyanın en güvenilir kripto borsaları varken böyle babadan zengin tuzu kuruların kurduğu Türk yapımı borsalara girmeyin.

Yeni yüzyılda güncel bir atasözü söylüyorum sizlere bunu iyi ezberleyin.

Bir işin başında bir Türk ve ya Türk olduğu dedikodusu dahi varsa hemen oradan uzaklaşın.

Gördünüz değil mi? halimiz içler acısı vicdan merhamet, doğruluk, dürüstlük, ahlak öğretileri, geleneklerimiz, göreneklerimiz, karakterli oluşumuz gibi daha bir sürü erdemli insanın özelliklerini maalesef millet olarak kaybetmişiz.

Hele hele vicdan dediğimiz kimi zaman içimizden bize seslenen bu yanlış bu doğru diyen o iç ses. Çoğumuzda ölmüş ki böyle saçma sapan işler oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.